Field Sales Engineer

Job title: Field Sales Engineer

Company: Hays

Location: Baranya

Job Description: Pozíció: Field Application Engineer
– Feladatok:o Piaci lehetőségek azonosítása és megteremtése a kijelölt termékcsaládok számára.o A meglévő értékesítési és támogatási erőforrások hatékony felhasználása révén nyereséges növekedés generálásao Elsődleges műszaki támogatási kapcsolattartás a külső értékesítési, üzletfejlesztési és mérnöki csapatok számára.o A kijelölt termékek top-line növekedésének irányítása a kitűzött árréscélokon belül.o A hozzárendelt termékcsalád forgalmazása kereskedelmi bemutatók, oktatóvideók és promóciók révén.o Műszaki információk bemutatása különböző célközönségeknek, beleértve a tervezőmérnököket, az értékesítési és beszerzési kapcsolatokat is.o Utazás az ügyfelek telephelyeire Észak-Amerikában közvetlen támogatás és termékbemutatók céljából.- Elvárások:o villamos mérnöki végzettségo Kabél technológa ismereteo sales tapasztalat

Salary:

Application:apply for this job.

Curriculum vitae in the database!